Výsledky vyhledávání

Casares

Casares je charakteristický svými bílými domy a malebnými horami a je skrytým klenotem na pobřeží Costa del Sol. Toto malebné městečko nabízí dokonalou kombinaci přírodních krás, španělské tradice a moderního bydlení díky novým developerským projektům. 

PROČ CASARES?

SMĚS STARÉHO A NOVÉHO

V Casares se snoubí kouzlo starého světa s komfortem světa nového. Jeho historické centrum vás přenese zpět v čase, zatímco moderní nemovitosti zajišťuj pohodlný životní styl. Je ideálním místem pro ty, kteří oceňují pomalejší životní tempo, ale nechtějí dělat kompromisy v oblasti vybavení.

Počasí

Počasí v Casares nabízí příjemný únik od horkých teplot. Město se nachází v blízkosti hor a díky mírnému podnebí je zde příjemné prostředí po celý rok. To z něj činí vynikající volbu pro venkovní aktivity, jako je pěší turistika, pozorování ptáků a zejména golf.

PLÁŽE

Přestože Casares neleží přímo na pobřeží, je to jen kousek od nejklidnějších pláží na pobřeží Costa del Sol. Nabízejí klidnější alternativu k rušným turistickým místům a jsou tak ideálním místem pro relaxaci.

JÍDLO A KULTURA

V Casares si můžete pochutnat na pravé andaluské kuchyni. Město je bohaté na tradiční restaurace, které nabízejí klasická španělská jídla. Významnou součástí zdejšího života jsou kulturní akce, od místních festivalů až po hudební akce.

GOLF

Casares je sice menší městečko, ale ve světě golfu má díky Fince Cortesin velké jméno. Toto vyhlášené golfové hřiště nabízí nejen výjimečný zážitek ze hry, ale získalo si také mezinárodní pozornost tím, že v roce 2023 hostilo Solheim Cup. Hřiště Finca Cortesin, které se pravidelně umísťuje na prvním místě v Evropě, musí navštívit každý golfový nadšenec toužící po špičkovém zážitku.

Golfové hřiště Finca Cortesin

NEMOVITOSTI

Casares se stává stále oblíbenějším místem pro investice do nemovitostí, zejména v sektoru rezidenčního bydlení. Přítomnost nových developerských projektů poskytuje mnoho možností pro ty, kteří chtějí investovat do části tohoto andaluského ráje.

Finca Cortesin Nemovitosti

DOPRAVA

Pro jízdu do Casares a zpět doporučujeme použít auto z některé autopůjčovny sídlící na letišti v Malaze.

Porovnejte nabídky