Výsledky vyhledávání

Vila Marbella Golden Mile, Marbella

€ 5.750.000

Ref: 231053

Přehled

  • Updated On:
  • 1 října, 2023
  • 7 Lož.
  • 8 Kou.
  • 1,100 m2

Popis

Tento ambiciózní projekt 2 vil na míru se nachází v rezidenční čtvrti Rocio de Nagueles v Marbelle. Vily jsou orientovány na jih a mají bezkonkurenční polohu na vrcholu hory v nejprestižnější oblasti Zlaté míle v Marbelle. Vily byly navrženy slavným architektonickým studiem Villarroel Torrico s myšlenkou vychutnat si výhled na Středozemní moře a pohoří Sierra Blanca z každé části domu. Malebné pozemky mají upravenou zahradu, solárium, moderní bazén s přímým vstupem z obývacího pokoje a venkovní parkoviště pro 3 auta. Vily jsou postaveny z materiálů nejvyšší kvality s velkým důrazem na detail a neobvyklé architektonické detaily. Vysoce kvalitní vybavení a technologie, mramorové podlahy, elektrické vytápění ve všech místnostech, elegantní řešení osvětlení, elektrické žaluzie, inovativní řešení okenních systémů Schico a mnoho dalšího činí tyto vily skutečně exkluzivními.

Vila 157 B má 7 ložnic a 8 koupelen rozkládajících se na zastavěné ploše 1 100 m2 a 593 m2 otevřených a krytých teras.
Cena: CENA: 5.950.000,- EUR

Vila 157 A má 7 ložnic a 8 koupelen rozkládajících se na zastavěné ploše 1.131 m2, stejně jako 698 m2 otevřených a krytých teras.
Cena: EUR 5.750.000,-

Místnosti vily jsou rozděleny do 4 úrovní, přístupných výtahem a/nebo po mramorovém schodišti. V suterénu se nacházejí 2 pokoje pro hosty se společnou koupelnou, SPA centrum se saunou, tureckou lázní, posilovnou a bazénem, dále se na této úrovni nachází bar a kinosál, garáž pro 4 auta, vinný sklípek, další koupelna, prádelna a sklad.

V přízemí se nachází hlavní vchod s vodopády a tropickou zahradou, který zve do hlavní haly, velkého obývacího pokoje s krbem, který se po otevření oken stává celkově velkým prostorem s venkovní terasou a velkou obytnou částí s bazénem a plně vybavenou kuchyní se spotřebiči Gaggenau, jakož i další kuchyňskou částí. Ve stejném patře se nacházejí také 2 ložnice s vlastními koupelnami a terasami.

V horním patře nabízí 3 ložnice s vlastními šatnami, terasami a koupelnami. Hlavní ložnice s vlastní koupelnou se skládá z prostorné šatny s vestavěnými skříněmi, soukromé terasy s výhledem na moře, solária a odpočinkové zóny. Ze solária je nádherný výhled na moře, který si lze vychutnat z terasy s bazénem s vířivkou.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar