Výsledky vyhledávání

Vila Golden Mile, Marbella

Od € 3.500.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 5 L.
  • 6 K.
  • 471 m2

Popis

Tato nádherná moderní vila s 5 ložnicemi, jedna z pěti krásných vil v této vybrané nové výstavbě, má záviděníhodnou polohu na Zlaté míli v Marbelle. Vila se nachází na vyvýšeném místě, má výhled na moře a je vzdálena pouhých 10 minut chůze od pláže a od centra města.

Pět vil je umístěno v půlkruhu v uzavřené komunitě. Každá z nich se vyznačuje výraznou a čistou moderní architekturou a má vlastní bazén a zahradu. Upravený pozemek této vily se rozkládá na ploše 1272 m2, zatímco samotná vila nabízí 471 m2 světlého, moderního obytného prostoru.

Výrazná bílo-kamenná struktura vily je navržena předním architektem a stavba je postavena podle nejvyšších standardů a specifikací na 3 úrovních. Do vily se vstupuje krásnými moderními dřevěnými vstupními dveřmi, zasazenými do hladkého dřevěného obložení.

Otevřený obývací a jídelní prostor se skládá ze světlého a jasného obytného prostoru s obrovskými okny od podlahy až ke stropu. Dále zde najdeme krb a jídelní kout v blízkosti elegantní plně vybavené kuchyně dokončené v bílé barvě s černými mramorovými pracovními plochami a spotřebiči nejvyšší kvality.
Design vily vytváří nápadné kryté terasy pro venkovní obývací a jídelní prostory, z nichž se naskýtá nádherný výhled na bazén.

Ve vile je pět stylových ložnic a 6 moderních koupelen s vestavěnými skříněmi, zatímco hlavní ložnice má šatnu s vlastní koupelnou a luxusní moderní samostatnou vanu s výhledem z rohového okna. Vila je plně vybavena klimatizací, topením a domácí automatizací a má decentní osvětlení v celém prostoru, včetně schodiště do prvního patra a suterénu. K nemovitosti patří garáž pro 3 auta.
Lokalita je jednoduše jednou z nejlepších adres v Marbelle, ve vyvýšené části Zlaté míle, s dobrým výhledem na moře a zároveň v blízkosti nejlepších zařízení v letovisku, kde najdete vše od pětihvězdičkových hotelů nabízejících vynikající gastronomii a exkluzivní noční život, pláže, plážové kluby a širokou škálu obchodů. Do centra Marbelly i rekreačního přístavu Puerto Banus dojedete za 10 minut. Uzavřená komunita nabízí 24hodinovou ostrahu.

Oblíbené

Ref: 231235

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 5.650.000

Camojan Six, Marbella

5
4
643 m2
Developerský Projekt
Od € 5.980.000

Black Pearl, Marbella

4
4
500 m2
Developerský Projekt
Od € 502.500

Sun Life II, Marbella

2
2
150 m2
Developerský Projekt
Od € 5.775.000

The Collection Camojan Villas, Marbella

5
6
877 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar