Výsledky vyhledávání

Acqua Gardens | Krásné Zahrady, Estepona

Od € 360.000

Přehled

  • Updated On:
  • 7 května, 2024
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 119 m2

Popis

Acqua Gardens je stylový moderní projekt 95 moderních 2 – 4 ložnicových apartmánů a penthousů, který se může pochlubit výjimečnou polohou na velmi vyhledávané Nové zlaté míli. Poloha Acqua Gardens nemůže být výhodnější, protože má vše, co byste mohli potřebovat, přímo na dosah ruky, od golfu a pláží až po školy, zábavu, nákupy a restaurace. Tato zbrusu nová výstavba se nachází pouhých 10 minut od lesku a slávy Puerto Banus, 45 minut od mezinárodního letiště Malgaz na východě a na západě máte letiště Gibraltar, které je vzdálené méně než jednu hodinu.

Elegantní architektonický design v kombinaci s otevřenými interiéry a moderním vybavením vytváří jednu z nejatraktivnějších nabídek novostaveb na současném trhu, včetně kvalitních povrchových úprav, velkých interiérů a teras s výhledem na moře a hory. Komunita nabízí zabezpečený vchod, soukromé parkoviště a skladovací prostory, velké upravené zahrady, stylovou terasu s bazénem a také profesionálně vybavenou tělocvičnu a pracovní/setkávací prostory doplněné gurmánským salonkem.

Apartmány a penthousy jsou moderně zařízené a mají velkou terasu, která je ideální pro stolování pod širým nebem, a z některých apartmánů je krásný výhled do zahrady a na moře. Velké prosklené dveře umožňují přirozené světlo v prostorných vnitřních prostorách a díky neutrálnímu dekoru se každý apartmán snadno stane domovem, jakmile si ho přizpůsobíte.

Konfigurace bude záviset na tom, jaký typ apartmánu si vyberete, ale dostatek ložnic se může pochlubit vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou s manželskou postelí s hlavním. Plně vybavená kuchyňská linka s vysoce lesklými bílými skříňkami přispívá k moderní atmosféře, kterou preferují naši zahraniční klienti.

Odpočívejte kolem velkého bazénu ve tvaru laguny, zatímco se budete vyhřívat na slunci v prostorných tropických zahradách, které tento báječný projekt nabízí. Zacvičte si v tělocvičně nebo se setkejte se svými sousedy v gurmánském salonku, který je také vybaven wifi, pokud chcete dohnat nějakou práci. Apartmány s elegantním a moderním designem se nacházejí v pěší vzdálenosti od půvabné vesnice Cancelada a v sousedství nejznámějších golfových hřišť, jako jsou Los Flamingos, La Quinta a El Higueral.

Vzhledem k blízkosti veškeré místní občanské vybavenosti a velmi žádané poloze pouhých 10 minut od Puerto Banu nebude tento moderní projekt s občanskou vybaveností na trhu dlouho, proto doporučujeme včasnou prohlídku, abyste se vyhnuli zklamání, a proto kontaktujte jednoho z našich pracovníků ještě dnes a domluvte si návštěvu.

Oblíbené

Ref: 231247

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar