Výsledky vyhledávání

Alba, Benalmadena

Od € 421.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 115 m2

Popis

Pozvedněte svůj zážitek z bydlení v tomto exkluzivním uzavřeném projektu v Benalmádeně, kde na vás čeká nádherný výhled na pobřeží a Středozemní moře. Tento projekt nabízí řadu apartmánů a penthousů se 2 a 3 ložnicemi, které jsou navrženy tak, aby co nejlépe využily úchvatnou polohu. Každý apartmán má prostorné terasy orientované na jih nebo jihozápad.

Tyto rezidence jsou vybaveny špičkovým zařízením, včetně plně vybavených kuchyní a integrované klimatizace poháněné aerotermální energií. K pozoruhodným prvkům patří bezpečné pancéřové vstupní dveře, modulární skříně s posuvnými nebo skládacími dveřmi, dvojitá skla pro lepší tepelnou a zvukovou izolaci, žaluzie v ložnicích se vstřikovanou tepelnou izolací a podlahové vytápění v koupelnách. Najdete zde také video interkom u vchodu do urbanizace, předinstalaci zásuvek pro elektromobily v parkovacích místech a plně zařízené kuchyně s vysoce kvalitními spotřebiči.

Ke každé jednotce patří 2 parkovací místa a sklep. Projekt se může pochlubit pozoruhodným společným vybavením, jako jsou dva bazény včetně infinity bazénu, venkovní posilovna a vyhrazené parkoviště pro jízdní kola.

Projekt se nachází jen 5 minut jízdy autem od krásných pláží Benalmádeny a v jeho blízkosti jsou parky, zelené plochy a pikniková místa. Během 10 minut jízdy autem se dostanete k pobřeží Benalmádeny, golfovému hřišti Torrequebrada, kasinu a okouzlujícímu přístavu Puerto Marina. Marbella a Puerto Banus jsou vzdáleny přibližně 40 minut jízdy. Díky snadnému přístupu na dálnici a 20 minutám jízdy na mezinárodní letiště v Malaze nabízí tento projekt ideální polohu pro poznávání středomořského životního stylu.

Oblíbené

Ref: 231778

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 332.000

Marina Golden Bay, Benalmádena

3
2
105 m2
Developerský Projekt
Od € 295.100

Blossom II, Benalmadena

2
2
85 m2
Developerský Projekt
Od € 325.000

Residences Mane, Benalmadena

3
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar