Výsledky vyhledávání

Alchemist, Estepona

Od € 539.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 115 m2

Popis

Objevte oázu moderního bydlení v dokonale navržených bytech a penthousech s 2, 3 nebo 4 ložnicemi. Tyto bydlení jsou umístěny v malebném prostředí a nabízejí vynikající kvalitu života. Tento pečlivě řízený rezidenční projekt nabízí nejen prvotřídní wellness a sociální zóny, ale také dynamickou komunitní atmosféru, obklopenou zelení a nabízející široké možnosti sportovního vyžití přímo u moře.

Bydlete v soukromém a zabezpečeném areálu, kde máte jedinečnou možnost navázat pevné sociální vztahy. Tento komplex nabízí rozsáhlé možnosti pro relaxaci a odpočinek, včetně rozlehlých zahrad pro procházky, jógu a meditaci, otevřených i krytých bazénů, moderního fitness centra a wellness zóny s saunou a parní lázní.

Vyberte si z široké nabídky bytů a penthousů s 2 až 4 ložnicemi, které vynikají moderní architekturou a nádherným výhledem na moře. Každá nemovitost je navržena tak, aby nabízela prostorné obytné prostory s pečlivě vybranými přírodními materiály, které zdůrazňují neformální a komunitně orientovanou atmosféru tohoto komplexu.

Oblíbené

Ref: 231649

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar