Výsledky vyhledávání

Alonia, Manilva

€ 295.000

Ref: 256372

Přehled

  • Updated On:
  • 29 listopadu, 2023
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 89 m2

Popis

Tento realitní projekt nabízí 60 vícerodinných bytů, včetně 2 a 3-pokojových apartmánů, každý s garáží a skladovým prostorem v suterénu. Byty jsou rozprostřeny od prvního patra po střešní podkroví, což poskytuje různé možnosti bydlení. Poloha je vynikající, strategicky umístěná blízko hlavních silnic pro snadný pohyb po Costa del Sol a Campo de Gibraltar.

V blízkosti se nachází přístav La Duquesa Marina, centrum mezinárodního turismu s řadou restaurací nabízejících místní i mezinárodní kuchyni. Pro milovníky golfu je v okolí prestižní golfové hřiště, které nabízí nádherný výhled z prostorných teras bytů. Tyto venkovní prostory jsou ideální pro relaxaci a vychutnávání klidných panoramat golfového hřiště.

Společné prostory vývoje jsou navrženy pro luxus a pohodlí, s upravenými zahradami, bazénem doprovázeným pláží lehátek a gastrotekou, ideální pro společenské akce a nezapomenutelné chvíle. Tento projekt spojuje pohodlí s kvalitním bydlením v mimořádném prostředí. Velikost bytů se pohybuje od 66m² do 90m² užitné plochy.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 310.000

Pure Sun Residence, Manilva

3
2
110 m2
Developerský Projekt
€ 513.000

Golden View II, Manilva

4
3
145 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar