Výsledky vyhledávání

Andaluská Vila Bahia de Marbella

€ 5.500.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 7 L.
  • 6 K.
  • 858 m2

Popis

Tato luxusní vila se nachází v bezpečné komunitě Bahia de Marbella s nepřetržitou ostrahou a nabízí kombinaci pohodlí a elegance. Třípodlažní rezidence o rozloze 1 153 m2 a zastavěné ploše 858 m2 poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci i zábavu.

V přízemí se nachází velkolepá vstupní hala, obývací pokoj s dvojitou výškou, formální jídelna a dobře vybavená kuchyň se špičkovými spotřebiči. Pohodlí dodává služební výtah a v patře se nachází také televizní místnost, tři ložnice a dvě koupelny. K venkovnímu vybavení patří bazén, altán a terasy.

V prvním patře se nacházejí tři ložnice s vlastní koupelnou a knihovna spolu s dalšími terasami nabízejícími malebný výhled. V suterénu se nachází centrum zábavy s kinosálem a lázněmi s vířivkou, saunou a tureckými lázněmi.

Vysoce kvalitní povrchové úpravy, jako jsou mramorové podlahy a dřevo iroko, dodávají eleganci a teplo. K modernímu vybavení patří individuální klimatizace, podlahové vytápění a ozvučení SONOS v celém bytě. Pro větší pohodlí je instalován výtah na praní prádla a poplašný systém.

Součástí nemovitosti je dobře udržovaný bazén a nabízí sedm ložnic a šest koupelen ve třech podlažích. Celkově se jedná o kombinaci sofistikovanosti, pohodlí a moderních vymožeností v prvotřídní lokalitě Marbella.

Oblíbené

Ref: 233986

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar