Výsledky vyhledávání

Apartmán La Cerquilla, Marbella

€ 995.000

Přehled

  • Updated On:
  • 17 října, 2023
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 140 m2

Popis

„La Cerquilla 4“ je nově zrekonstruovaný apartmán v srdci exkluzivní komunity Nueva Andalucia. Lokalita je obklopena vyhlášenými golfovými hřišti, jako jsou Los Naranjos Golf, Aloha Golf a Las Brisas Golf. Tento špičkový apartmán byl navržen s moderní otevřenou dispozicí a může se pochlubit vysoce kvalitními prvky v celém bytě.

Apartmán se skládá ze tří ložnic a tří koupelen, z nichž každá je pečlivě navržena pro pohodlí a luxus. Snad nejúžasnějším rysem apartmánu je úchvatný výhled na moře, který poskytuje idylické prostředí pro odpočinek a relaxaci.

V apartmánu se nachází také soukromý bazén, který umocňuje exkluzivitu a pohodlí tohoto luxusního příbytku. Plně vybavená venkovní kuchyně a samostatná prádelna jsou dalšími pozoruhodnými prvky, které zvyšují pohodlí a funkčnost apartmánu. Pohodlí obyvatel zaručuje také podlahové vytápění, které zajišťuje útulnou atmosféru v chladnějších měsících.

Abyste si ulehčili starosti s parkováním, k bytu patří podzemní garáž. Přístup do bytu je pohodlně zpřístupněn výtahem přímo z garáže, což zajišťuje další bezpečnost a snadný pohyb.

Exkluzivní komunita, ve které se apartmán nachází, nabízí velký společný bazén a dobře vybavenou posilovnu. To nabízí dokonalou rovnováhu pro ty, kteří si chtějí udržet aktivní životní styl a zároveň mají k dispozici prostory pro relaxaci a volný čas.

Oblíbené

Ref: 232251

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar