Výsledky vyhledávání

Apartmán La Quinta, Benahavis

€ 675.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 163 m2

Popis

Objevte luxusní bydlení v tomto moderním apartmánu poblíž La Zagaleta. Otevřený půdorys dokonale integruje kuchyň a obytný prostor, který vede na prostorné terasy ideální pro večerní zábavu. Nemovitost nabízí podlahové vytápění v koupelnách, spíž s prádelnou, prostorné skladování a dvě parkovací místa.

Ukrytý mezi prvotřídními golfovými rezorty jako La Quinta Golf a Los Naranjos, tento domov nabízí klidné útočiště jen několik minut od vesnice San Pedro a různých vybavení. Nachází se v Rezervě Alcuzcuz, soukromé rezidenční oblasti, budete si užívat dechberoucí výhledy na moře, hory a golfová hřiště, vše v dojezdové vzdálenosti dvou minut.

Navržen pro pohodlí a volný čas, společná oblast se pyšní bujnými zahradami reprezentujícími pět kontinentů, dvěma bazény a dětskou oblastí. Vysoce kvalitní materiály a přirozené světlo zvyšují lákavou atmosféru nemovitosti, což ji činí ideální celoroční rezidencí nebo lukrativní pronájem. Zažijte výsadu života u moře bez kompromisů.

Oblíbené

Ref: 232266

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 620.000

Marbella Club Hills, Benahavis

3
2
120 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar