Výsledky vyhledávání

Apartmán Los Arrayanes Golf, Benahavis

€ 450.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 2 Lož.
  • 2 Kou.
  • 103 m2

Popis

Situovaný v moderním komplexu Los Robles v Los Arqueros, tento byt v prvním patře s orientací na jihozápad nabízí nádherný výhled na golfové hřiště, hory a moře. Původně se jednalo o 3-ložnicový byt, který byl přebudován na 2-ložnicový s dalším obytným prostorem – snadno zpět přestavitelný na třetí ložnici, pokud je potřeba. Prostorná obývací plocha, plně vybavená kuchyň a technická místnost mají všechny mramorové podlahy a vedou na rozsáhlou, částečně krytou terasu.

Hlavní ložnice zahrnuje koupelnu en-suite, vestavěné skříně a přístup na soukromou terasu s dechberoucími výhledy. Energetická efektivita je prioritou, s prvotřídní izolací a solárními panely. Kromě toho jsou v ceně zahrnuty dvě parkovací místa a skladovací jednotka v podzemní garáži.

Centrálně umístěný, jste vzdáleni pouze 10 až 15 minut jízdy od Puerto Banus, Marbelly, Benahavis a Estepony, kde naleznete obchody, restaurace a zábavu. V blízkosti se nachází několik golfových hřišť, což z tohoto bytu činí vysněnou nemovitost pro nadšence. Abyste si osobně prohlédli půvab tohoto bytu a jeho okolí, kontaktujte nás a domluvte si prohlídku.

Oblíbené

Ref: 232421

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar