Výsledky vyhledávání

Apartmán Puerto Banus, Marbella

€ 2.950.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 121 m2

Popis

Pro skutečně luxusní zážitek z bydlení přímo u přístavu je tento nádherný 3-pokojový apartmán na první linii v Puerto Banus těžko překonatelný. Byt je kompletně zrekonstruován podle nejvyšších standardů luxusu a nabízí moderní otevřený obytný prostor s plně vybavenou kuchyní. Velké televizní obrazovky v obývacím pokoji i v hlavní ložnici a LED osvětlení dodávají bytu jedinečnou atmosféru.

S trojicí stylových ložnic je tento apartmán ideální pro pohodlné ubytování 6 osob. Hlavní ložnice disponuje luxusní koupelnou s proskleným průčelím a soukromou terasou, která prodlužuje výhled na přístav a Středozemní moře přímo do apartmánu.

Venku vás čeká jeden z nejznámějších přístavů v jižní Evropě. Puerto Banus nabízí nákupy ve světových buticích, mezinárodní gastronomii a noční život. Díky své poloze a vlastnostem má tento byt obrovský potenciál pro celoroční pronájem a je vynikající investicí.

Oblíbené

Ref: 231910

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar