Výsledky vyhledávání

APARTMÁN SE 2 LOŽNICEMI A VÝHLEDEM NA MOŘE, Estepona

€ 395.000

Ref: 255316

Přehled

  • Updated On:
  • 28 listopadu, 2023
  • 2 Lož.
  • 2 Kou.
  • 120 m2

Popis

Tento byt v prvním patře v Las Nayades poblíž Estepony je skvostem s výhledem na moře a krásnými zahradami. Nemovitost, přístupná výtahem, je plně zařízená a zahrnuje prostorný obývací pokoj s přímým přístupem na terasu s výhledem na moře. Obsahuje velkou, samostatnou kuchyni s jídelním koutem a technickou místností. K dispozici jsou 2 ložnice se vestavěnými skříněmi a 2 koupelny, jedna z nich en suite. Vysoká kvalita stavby je patrná na mramorových podlahách a klimatizaci pro chlazení i vytápění.

Nachází se v prestižním urbanizačním komplexu Las Nayades, druhé řadě od pláže, s 24hodinovou ostrahou. Komplex nabízí nádherné tropické zahrady a vybavení, jako je venkovní bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, posilovna, jacuzzi, sauna a společenský klub.

Blízkost k moři umožňuje snadný přístup na promenádu a místní pláže. Je také v pěší vzdálenosti od restaurace Tikitano, což přidává pohodlí pro zábavu a stravování. Nachází se na žádané Nové Zlaté Míli, oblasti známé svým klidem a exkluzivitou, s blízkým přístupem k restauracím, barům a obchodům v Esteponě. Lokalita také nabízí dobrou dostupnost do Marbelly a Puerto Banusu, což zvyšuje její atraktivitu pro obyvatele i návštěvníky.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 257.000

BLISS HOMES, Casares

2
2
98 m2
Developerský Projekt
€ 493.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Developerský Projekt
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar