Výsledky vyhledávání

Apartmán se 2 Ložnicemi v La Quinta, Benahavis

€ 560.000

Přehled

  • Updated On:
  • 28 listopadu, 2023
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 181 m2

Popis

Objevte luxusní byt se 2 ložnicemi v jedné z nejprestižnějších uzavřených urbanizací v La Quinta, blízko klubového domu a hotelu, s nepřekonatelným panoramatickým výhledem na moře. Nedaleko obchodního centra Monte Halcones, tento byt v přízemí nabízí prostorný a kvalitní interiér. Disponuje velkým obývacím pokojem s jídelní částí, otevírajícím se na jižní terasu s úchvatným výhledem na moře, golfové hřiště a hory. Oba pokoje mají vlastní koupelnu, jeden s přístupem na terasu. Další vybavení zahrnuje toaletu pro hosty, plně vybavenou samostatnou kuchyň s přístroji Siemens, prádelnu a druhou terasu.

Klíčové prvky zahrnují domácí automatizační systém, podlahové topení v koupelnách, klimatizaci s možností regulace v každé místnosti, elektrické žaluzie, vestavěné skříně a trezor. Byt má také podzemní parkovací místo a skladovací místnost, což zvyšuje jeho pohodlí a atraktivitu.

Oblíbené

Ref: 255020

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar