Výsledky vyhledávání

Apartmán se Zahrádkou Přímo u Pláže, Estepona

€ 1.850.000

Přehled

  • Updated On:
  • 7 května, 2024
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 134 m2

Popis

Nádherný, zbrusu nový a přímořský apartmán s úžasnými, panoramatickými výhledy na moře.

Nemovitost je ihned k dispozici a je vybavena nábytkem vysoké kvality. Disponuje prostorným obývacím pokojem s luxusní kuchyní vybavenou spotřebiči Gaggenau a velkým kuchyňským ostrůvkem.

Jsou zde tři ložnice, včetně hlavní ložnice s přímým přístupem na soukromou terasu a vlastní koupelnou s vanou a sprchovým koutem. Je zde také menší šatna. Ze dvou dalších ložnic má jedna vlastní sprchu a druhá přístup do rodinné koupelny.

Ve všech místnostech jsou elektrické žaluzie, v celém objektu je podlahové vytápění a klimatizace, a také prádelna. K dispozici jsou dvě podzemní parkovací místa a úložný prostor.

Komplex Velaya je nově dokončen a nabízí mnoho soukromých zařízení, jako je venkovní vyhřívaný bazén, paddle tenis, kompletní tenisový kurt a jacuzzi. Je zde také přímý přístup na pláž a 24hodinová bezpečnostní služba.

Komplex se nachází přímo u pláže, před ním vede promenáda Paseo Maritimo, která umožňuje snadný přístup pěšky nebo na kole do města Estepona. Oblíbený plážový bar Velerin je jen pár kroků odtud a Kempinski je vzdáleno několik minut jízdy autem.

Oblíbené

Ref: 298290

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar