Výsledky vyhledávání

Apartmán The Edge, Estepona

€ 1.190.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 158 m2

Popis

Vstupte do tohoto nádherného třípokojového bytu orientovaného na jih, situovaného v prvním patře uzavřeného komplexu u pláže The Edge v Esteponě. Tento komplex vyniká svým moderním designem a vysokou kvalitou materiálů, díky čemuž nabízí světlé a elegantní prostředí. Rezidence je vybavena lázněmi, posilovnou, službami vrátného, společnými bazény a nepřetržitou ostrahou.

Byt se skládá z otevřeného obývacího pokoje spojeného s jídelním koutem a kuchyní, ze kterých se dostanete na soukromou terasu s úchvatným výhledem na moře. Hlavní ložnice má přístup na zadní terasu, zatímco další dvě ložnice mají vstup na hlavní terasu. K bytu náleží také hostinská koupelna a toaleta.

Mezi další výhody patří klimatizace, podlahové vytápění, vestavěné skříně, skladovací prostor a dvě soukromá parkovací místa. Tento byt představuje kombinaci luxusu a pohodlí ve výjimečném prostředí.

Oblíbené

Ref: 231941

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar