Výsledky vyhledávání

Apartmán The View Marbella, Benahavis

€ 2.895.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 3 Lož.
  • 3 Kou.
  • 295 m2

Popis

Luxusní apartmán se třemi ložnicemi se nachází ve zbrusu nové exkluzivní komunitě The View. Tato oceněná uzavřená komunita se nachází na vyvýšeném místě nad slavným golfovým údolím Marbella v kopcích Benahavis s neuvěřitelným panoramatickým výhledem na Středozemní moře a další oblasti a pouhých deset minut jízdy autem do San Pedra a patnáct minut do Puerto Banus.

Majitelům je k dispozici kompletní vybavení včetně 24hodinové ostrahy, služeb concierge, health clubu s kompletními lázněmi, posilovny, vnitřního a venkovního bazénu, svěžích zahrad a dalších. Nemovitost navržená tak, aby optimalizovala přirozené světlo, s nejkvalitnějšími materiály a zařízeními.

Při vstupu do nemovitosti máte k dispozici prostorný otevřený obývací a jídelní prostor; otevřenou plně vybavenou kuchyň se špičkovými spotřebiči; dvě hlavní apartmá se vstupem na terasu; apartmá pro hosty; toaletu pro hosty; prádelnu; a víceúčelový prostor, který lze využít jako domácí kancelář. Ze všech pokojů je přístup na velkou terasu s panoramatickým výhledem. K dalším prvkům patří klimatizace s teplou a studenou vodou, podlahové vytápění v celém domě, dvě soukromá parkovací stání a dva sklady. Neuvěřitelná nemovitost ideální pro celoroční bydlení nebo rekreační dům.

Oblíbené

Ref: 232256

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2
Luxusní
€ 2.500.000

Moderní Duplex Penthouse, Marbella

3
4
172 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar