Výsledky vyhledávání

Apartmán v centru města, Estepona

€ 437.000

Ref: 231047

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 2 Lož.
  • 2 Kou.
  • 110 m2

Popis

Ideálně umístěný projekt jen několik minut chůze od centra města a se snadnou dostupností všemi směry. Mezinárodní letiště v Malaze je vzdáleno pouhou hodinu jízdy a letiště v Gibraltaru 30 minut. Puerto Banus a Marbella jsou vzdáleny něco málo přes 20 minut jízdy autem.

South Bay Estepona je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní kosmopolitní bydlení v blízkosti všech zařízení a služeb. Ideální druhý domov nebo celoroční bydlení.
Avantgardní a elegantní projekt překračuje hranice tradiční architektury a nabízí nový koncept životního stylu v městském bydlení kombinací materiálů nejvyšší kvality s novými odvážnými inspirativními návrhy, velkými světlými obytnými prostory plynule propojenými s nadměrnými terasami s bezkonkurenčním výhledem na moře přes město až na Gibraltar a severoafrické pobřeží.

Krásně řešené obytné prostory plynule propojené s velkými terasami s nádherným výhledem do zahrad a z penthousů krásný výhled na moře. Italsky navržené kuchyně se špičkovými spotřebiči, nadrozměrná dlažba, hlavní ložnice s vlastními koupelnami. Moderní a elegantní design plně využívající přirozeného světla a okolní scenérie.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 493.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luxusní
€ 1.990.000

Moderní Dům u Pláže v Esteponě

4
3
249 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar