Výsledky vyhledávání

Apartmány v Reserva del Higueron, Fuengirola

Od € 449.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 100 m2

Popis

Vysoce kvalitní, inovativní a udržitelná rezidenční výstavba navržená tak, aby nabízela nejlepší moderní bydlení v jižním Španělsku.

Byt je otevřený a prostorný a byl navržen tak, aby připomínal bydlení ve vile. To je archivováno přesunutím spací části na horní stranu patra a tím umožněním o třetinu většího obytného prostoru, což v kombinaci s nadměrnými terasami obytnou plochu efektivně zdvojnásobuje. Tato snadná interakce mezi obytnými prostory vytváří flexibilní, otevřený prostor, který je navržen s ohledem na klima a životní styl v jižního Španělska.

Plně vybavená kuchyně, velké terasy s úžasným výhledem, posuvné skleněné dveře jsou odsazeny do úrovně dveří, takže vnitřní a venkovní prostor plynule přechází.

Vysoce kvalitní, inovativní a udržitelná rezidenční komunita zasunutá do mírného zeleného svahu, ze kterého je výhled na pobřeží Fuengiroly z klidné a odlehlé polohy. Je postavena na výjimečné kvalitě života, kde jsou obyvatelé povzbuzováni ke zdravějšímu životu díky vynikající nabídce wellness zařízení a služeb. Nádherně stylizované moderní apartmány a sky vily, vybavení 21. století, rozsáhlé zelené plochy a panoramatický výhled na Středozemní moře – to je to, co tento projekt odlišuje.

Oblíbené

Ref: 231044

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 625.000

Valley Collection, Fuengirola

3
2
110 m2
Developerský Projekt
Od € 519.000

Higueron Bay Residences, Fuengirola

3
2
115 m2
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Od € 574.000

Evergreen Homes, Fuengirola

3
2
150 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar