Výsledky vyhledávání

Aranya, Estepona

Od € 290.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 99 m2

Popis

Tyto moderní domy mají snadný přístup do Marbelly, Puerto Banus, Estepona Centre a Sotogrande na západní straně. Špičková golfová hřiště, nákupní centra a široká škála módních restaurací a plážových klubů jsou v dosahu krátké jízdy autem. Golfový klub La Resina je jen 5 minut chůze a díky nově vybudované cestě je pláž v docházkové vzdálenosti.

Aranya Estepona je uzavřený rezidenční komplex, který se nachází v jedinečné enklávě obklopené golfovými hřišti. Budete si moci užívat různé společné prostory, jako je coworking, tělocvična, dětský koutek a zahrada. Navíc díky dobrému klimatu na Costa del Sol si můžete užívat společný bazén se slanou vodou po celý rok.

68 moderně řešených domů s 1, 2 a 3 ložnicemi s velkými terasami a kvalitními úpravami, jako je vybavená kuchyně s elektrickými spotřebiči: elektrická trouba, sklokeramická deska, digestoř, lednice a kompaktní pracovní deska. Každý dům byl navržen s ohledem na prostorné a praktické prostory, ale také tak, aby poskytoval maximální pohodlí díky instalaci kanálové klimatizace a krásné jihovýchodní orientaci.

Oblíbené

Ref: 231647

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar