Výsledky vyhledávání

Architektonický Skvost v Benahavis

€ 20.000.000

Přehled

  • Updated On:
  • 6 října, 2023
  • 12 L.
  • 12 K.
  • 2,470 m2

Popis

Nachází se v prestižní čtvrti Los Flamingos v Benahavis, tato moderní vila s 12 ložnicemi je mistrovským dílem designu nabízející 2,470 m2 luxusního bydlení. Navržený předním architektem, majetek předvádí špičkové prvky jako spirálové schodiště spojující všech pět úrovní, otevřenou kuchyň Bulthaup a úžasný nekonečný bazén. Nádherné výhledy na golfové hřiště, moře a zelené plochy obklopují tuto vysoko položenou nemovitost a zvyšují kvalitu života jejích obyvatel.

Hlavní obytná část se pyšní charakteristickým krbem, dřevěnými podlahami a okny od podlahy ke stropu, které domov naplňují přirozeným světlem. Vila se nachází na velkorysém pozemku o rozloze 3,223 m2, s terasovým prostorem o rozloze 683 m2 věnovaným venkovnímu stolování a relaxaci. Pozoruhodné vybavení zahrnuje luxusní wellness zónu s vnitřním bazénem, posilovnou a saunou, stejně jako dostatek místa pro personál a domácí kino.

Vybavena pro energetickou účinnost solárními panely a nejnovější technologií vytápění a chlazení, tato vila nabízí dokonalou kombinaci luxusu a praktičnosti. Nachází se jen kousek jízdy od pláže, obchodů a mezinárodních škol, je také 10 minut od světově proslulého Puerto Banus.

Oblíbené

Ref: 233424

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar