Výsledky vyhledávání

Atalaya Emotion, Estepona

Od € 665.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 262 m2

Popis

Nový projekt moderních apartmánů a penthousů se 2 a 3 ložnicemi na posledním pozemku v prestižní čtvrti Atalaya, na samé křižovatce zlatého trojúhelníku Marbella Benahavis Estepona, v uzavřené exkluzivní komunitě plné vybavení s posilovnou, vyhřívaným bazénem a vířivkami, svěžími zahradami a jezerem na jógu, v pěší vzdálenosti od zařízení a v krátké vzdálenosti od pláže, Puerto Banus a Marbella.

S penthousem a střešním výhledem na moře, špičkovými značkami a vysokou kvalitou, jako je podlahové vytápění v celém domě, moderní aerotermální systém vytápění, plně vybavená kuchyně a koupelny, rozsáhlé terasy a zahrady, dvojitá orientace, zvýšená přízemí a podzemní garáže.

Plně bezplatná personalizace všech interiérových materiálů, flexibilní architektura interiéru, balíčky nábytku, poprodejní zákaznický servis na místě a záruka jednoho z předních a nejdéle působících evropských developerů a nejprestižnějšího architekta Ismaela Miridy.

Oblíbené

Ref: 231192

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar