Výsledky vyhledávání

Azure, Estepona

Od € 362.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 110 m2

Popis

Vítejte v Zenity Azure, exkluzivní komunitě situované v La Gaspara, Estepona. Tento komplex nabízí 84 luxusních bytů, penthousů a řadových domů s 2, 3 a 4 ložnicemi. Všechny jednotky jsou navrženy tak, aby nabízely prostorné interiéry a velké terasy s nádherným výhledem, který vás plně propojí s okolním prostředím.

Azure se vyznačuje neopakovatelným designem a důrazem na detail. Komunitní prostory nabízejí dva bazény pro dospělé, dětský bazén, posilovnu a společenský klub. Vše je umístěno v klidném prostředí s mírným středomořským klimatem a vynikající dostupností všech služeb.

Lokalita La Gaspara umožňuje nádherné výhledy na moře a zároveň nabízí skvělou dostupnost. Zenity Azure se nachází nedaleko nejlepších pláží Estepony, obchodů a restaurací a pouhých 5 minut jízdy od přístavu Estepona. Také je snadné dojet na mezinárodní letiště v Malaze a Gibraltar.

Oblíbené

Ref: 231642

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar