Výsledky vyhledávání

Plážový Penthouse, Estepona

€ 1.995.000

Ref: 231919

Přehled

  • Updated On:
  • 16 ledna, 2024
  • 2 Lož.
  • 3 Kou.
  • 115 m2

Popis

Tento luxusní penthouse se nachází v jednom z nejkrásnějších přímořských komplexů na Costa Del Sol, oáze klidu v docházkové vzdálenosti od obchodů a restaurací a malebného starého města Estepona. Byt prošel kompletní renovací na nejvyšší úrovni a nabízí otevřenou, plně vybavenou kuchyň s spotřebiči Guggenau, dvě ložnice s vestavěnými skříněmi a dvě koupelny en-suite s podlahovým vytápěním.

Díky jihozápadní orientaci a velkým trojitým oknům je penthouse velmi světlý a nabízí dechberoucí výhledy na moře z obou pater. Horní patro nabízí 104 m² střešní terasy s plně vybavenou venkovní kuchyní, soukromým vířivkou, dvěma venkovními sprchami a jídelním a odpočinkovým prostorem.

Prestižní bytový komplex nabízí přímý přístup na pláž, sedm bazénů, z toho jeden vyhřívaný, nádherné tropické zahrady, tři restaurace, tělocvičnu a non-stop ostrahu. S kompletní sportovní nabídkou od padelových a tenisových kurtů po fotbalové hřiště je tento resort ideální volbou pro dovolenou. Má také skvělé spojení s hlavní silnicí mezi Esteponou a Marbellou.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 493.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luxusní
€ 1.990.000

Moderní Dům u Pláže v Esteponě

4
3
249 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar