Výsledky vyhledávání

Black Pearl, Marbella

Od € 5.980.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 500 m2

Popis

BLACK PEARL představuje exkluzivní kolekci čtyř výjimečných vil, každá s jedinečným designem. Tyto domy se nacházejí v uzavřeném komplexu na plážovém pobřeží ve východní Marbelle, obklopeny čistými písečnými plážemi a luxusními vilami v okolí. Strukturální uspořádání nabízí snadný přístup k široké škále služeb a předním golfovým hřištím na Costa del Sol.

Architektonická kancelář Gonzalez & Jacobson stojí za exkluzivním designem BLACK PEARL, který kromě impozantních výhledů nabízí vynikající stavební kvalitu, udržitelné stavební principy a kreativní přístup. Každá vila je navržena tak, aby co nejvíce využila přírodního prostředí a nabízela neomezené výhledy na Středozemní moře.

Všechny nemovitosti mají soukromý pozemek o rozloze přibližně 500 m2 a čtyři ložnice, čtyři koupelny a toaletu pro hosty. Venkovní prostory zahrnují krytou verandu a působivý bazén, který vyústí do soukromé písečné oblasti, kde si můžete vychutnat svůj vlastní přímořský svět.

Oblíbené

Ref: 231715

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní
U pláže

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar