Výsledky vyhledávání

Blossom II, Benalmadena

Od € 295.100

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 85 m2

Popis

Celere Blossom II představuje rezidenční komplex pečlivě navržený tak, aby vám a vašim blízkým poskytoval maximální pohodlí, kde každý den je příslibem, že bude lepší než ten předchozí. V tomto komplexu objevíte celkem 57 domů se 2 a 3 ložnicemi, které jsou doplněny 2 koupelnami v každé rezidenci. Obývací pokoje plynule navazují na příjemné terasy, zatímco penthousy nabízejí nádherný výhled na Středozemní moře.

Váš domov v Celere Blossom II je ideálním místem pro bezstarostný život a nabízí dokonalou kombinaci společných prostor, klidného prostředí a městského prostředí. Každý detail byl pečlivě promyšlen, což zajišťuje kvalitu a špičkový design, které tomuto komplexu vdechují jeho jedinečného ducha. Tyto domy v Celere Blossom II nejsou pouhými rezidencemi, jsou základem vaší budoucnosti.

Mezi vybavením najdete bazén promyšleně navržený pro dospělé i děti, který poskytuje osvěžující a příjemný prostor pro letní setkání s přáteli a rodinou. Kromě toho je součástí komplexu dobře vybavená posilovna, díky níž je udržování zdravého a aktivního životního stylu snazší než kdykoli předtím. Pro společné chvíle a nezapomenutelná společenská setkání čeká společenská gurmánská místnost s prostorem pro vaření, pro kulinářské nadšence s moderním a příjemným prostředím pro nezapomenutelné zážitky s blízkými.

Oblíbené

Ref: 231780

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 332.000

Marina Golden Bay, Benalmádena

3
2
105 m2
Developerský Projekt
Od € 421.000

Alba, Benalmadena

3
2
115 m2
Developerský Projekt
Od € 325.000

Residences Mane, Benalmadena

3
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar