Výsledky vyhledávání

Bon Air, Casares

Od € 485.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 111 m2

Popis

LAS TERRAZAS DE CORTESIN BON AIR se nachází vedle Las TERRAZAS DE CORTESIN SEAVIEWS v prestižní urbanizaci Finca Cortesin, která je považována za nejlepší golfový resort v Evropě. Nabídne celkem 51 apartmánů a penthousů se 2 a 3 ložnicemi rozmístěných v 6 blocích moderního a současného stylu.

Všechny apartmány mají otevřený obývací a kuchyňský prostor, z něhož se vchází na prostorné terasy, verandy a zahrady a který je zároveň propojen s ložnicemi. Každý detail je zohledněn tak, abyste si mohli užívat přirozeného světla, výhledů a mírného klimatu.

Ke všem apartmánům patří parkovací místo a sklep. Společné prostory mají bazén pro dospělé o rozloze téměř 160 m2 a také dětský bazén.

Casares na pobřeží Costa del Sol se nachází 30 minut od Puerto Banus, 35 minut od Marbelly a 10 minut od přístavu Sotogrande. Nachází se v blízkosti nádherných pláží Tarify v provincii Cádiz. Některá z nejlepších golfových hřišť se nacházejí pouhých 10 minut od zástavby.

Napojení na silnici N340 na 145. km a také dobré napojení na dálnici. Mezinárodní letiště v Malaze a vlakové nádraží AVE jsou vzdáleny pouhou 1 hodinu jízdy a letiště Gibraltar 25 minut.

Ideální poloha pro poznávání nejkrásnějších koutů tohoto regionu.

Oblíbené

Ref: 231368

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar