Výsledky vyhledávání

Camojan Six, Marbella

Od € 5.650.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 5 L.
  • 4 K.
  • 643 m2

Popis

„Camojan Six“ představuje výjimečnou kolekci šesti luxusních vil v prestižní urbanizaci Cascada de Camojan, uprostřed úchvatného prostředí Sierra Blanca, v srdci uznávané Zlaté míle v Marbelle. Tyto výjimečné domy se budou nacházet v exkluzivním uzavřeném komplexu, který se nachází na nejvyšším bodě urbanizace, což zaručuje klidné a idylické prostředí obklopené krásou přírody.

S majestátními horami jako kulisou a azurovým mořem v čele je Camojan Six nedílnou součástí jedné z nejznámějších uzavřených komunit v Marbelle, střeženo 24hodinovým systémem. Tato enkláva je důkazem bezpečnosti a soukromí v Marbelle.

Renomovaní architekti Salvador Cejudo a Carlos Morales navrhli architektonickou nádheru těchto vil a vytvořili poctu eleganci a předzvěst současné éry. Jejich pečlivé úsilí dalo vzniknout svěžímu a osobitému konceptu, který je šitý na míru exkluzivnímu trhu v Marbelle. Tento pozoruhodný projekt zahrnuje čtyři nádherné dvojdomy, z nichž každý se pyšní panoramatickým výhledem na moře a hory, a dvě velkolepé samostatně stojící vily, které povyšují umění luxusního bydlení na novou úroveň.“

 

Oblíbené

Ref: 231775

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar