Výsledky vyhledávání

Duplex apartmán, Estepona

€ 2.600.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 194 m2

Popis

Představujeme exkluzivní mezonetový apartmán se 3 ložnicemi v prestižním komplexu v sousedství přístavu Estepona na Nové zlaté míli. Tento luxusní příbytek, postavený z nejkvalitnějších materiálů, se nachází jen několik minut od půvabného centra města Estepona. Interiér tvoří prostorný, prosvětlený obývací pokoj s jídelnou, tři rozlehlé ložnice a tři koupelny, zatímco exteriér zdobí úžasná terasa o rozloze 78 m2, která nabízí úchvatný výhled na Středozemní moře.

Soukromý uzavřený komplex se skládá z pouhých 13 exkluzivních apartmánů a je obklopen 2 500 m2 svěží tropické zahrady. Je pozoruhodný svým výjimečným společným zázemím, které majitelům umožňuje relaxovat v klidném přírodním prostředí. Patří k nim venkovní vyhřívaný bazén o rozloze 100 m2 s působivým vodopádem, SPA & fitness centrum s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunou, tureckými lázněmi a posilovnou.

Součástí nemovitosti je sklep a tři parkovací místa. Lze si přát víc? Ať už máte zájem o osobní návštěvu, nebo o virtuální prohlídku, jsme vám k dispozici, abychom vám pomohli proměnit váš vysněný domov ve skutečnost!

Oblíbené

Ref: 231922

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar