Výsledky vyhledávání

Duplex apartmán, Marbella

€ 735.000

Přehled

  • Updated On:
  • 1 října, 2023
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 118 m2

Popis

Tento úžasný nový mezonetový byt se 2 ložnicemi v přízemí se nachází na vyvýšeném místě v krásné oblasti Rio Real, jen několik minut východně od města Marbella.

Tento nový projekt se nachází v sousedství exkluzivního nového resortu Four Seasons a je atraktivní svou polohou, designem i vybavením. Apartmánový komplex se nachází jen několik minut jízdy od pláže a nabízí úchvatný výhled na moře přes záliv Marbella a na pobřeží Afriky spolu s výhledem na krásné golfové hřiště lemované stromy.

V architektuře se podařilo skvěle skloubit moderní a klasické prvky. Budova s pouhými 16 nemovitostmi, z nichž každá má jedinečný design, je víceúrovňovým mistrovským dílem, které maximalizuje výhledy a zároveň naplňuje domy přirozeným světlem.

Stylový mezonet se skládá z otevřeného obývacího a jídelního prostoru, plně vybavené kuchyně a 2 stylových ložnic s trendy koupelnami. Tento dům, doplněný klimatizací, podlahovým vytápěním a domácí automatizací, je navržen s ohledem na energetickou účinnost a je dokonale přizpůsoben modernímu středomořskému bydlení.

Zářivě bílý komplex, který se inspiruje andaluskou architekturou, je obklopen krásnými upravenými zahradami s vynikajícím společným zázemím, včetně 2 nádherných bazénů, z nichž jeden je krytý, spolu s lázeňským areálem, tělocvičnou, meditační místností a co-workingovým prostorem.

Oblíbené

Ref: 231190

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar