Výsledky vyhledávání

Duplex Penthouse Cataleya, Estepona

€ 995.000

Ref: 233935

Přehled

  • Updated On:
  • 17 října, 2023
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 134 m2

Popis

Představujeme krásný moderní mezonetový penthouse v Cataleya (Estepona). Tato vynikající lokalita se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, pláží a města Estepona a nezapomíná ani na rušné město San Pedro Alcantara, Puerto Banus a město Marbella.

Tento aprtmán se pyšní řadou výjimečných prvků, které jistě okouzlí vaše smysly. Tento bezvadně udržovaný mezonetový penthouse se 3 ložnicemi, 2 koupelnami a toaletou pro hosty nabízí dokonalou kombinaci luxusu a pohodlí. Rozsáhlý otevřený obývací prostor plynule spojuje kuchyň, jídelnu a obývací prostory, které jsou zdobeny moderními designovými prvky. Velké terasy s grilem přímo vybízejí k nezapomenutelným zážitkům při stolování pod širým nebem.

Jedinečnou dominantou tohoto mezonetového penthousu je střešní solárium s integrovanými lehátky, která slibují vyhřívání na slunci a odpočinek. Kromě toho existuje možnost přidat vířivku, která tento prostor promění ve vaši osobní oázu.

Panoramatický výhled z apartmánu je skutečně úchvatný. Vychutnejte si výhled na majestátní hory a moře – podívanou, která se mění s postupujícím sluncem. Orientace na západ zajišťuje dostatek přirozeného světla a nezapomenutelné západy slunce.

Tento penthouse je vybaven velkorysou garáží pro 3 auta, která poskytuje bezpečné parkování pro vaše vozidla. Kromě toho nabízí prostorný sklad pro vaše pohodlí.
Tato nemovitost je důkazem moderního designu a vytříbeného bydlení. Její nová, moderní estetika jistě najde odezvu u těch, kteří hledají eleganci a sofistikovanost.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 489.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luxusní
€ 1.990.000

Moderní Dům u Pláže v Esteponě

4
3
249 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar