Výsledky vyhledávání

Duplex Penthouse Marbella Golden Mile

€ 2.450.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 3 Lož.
  • 3 Kou.
  • 205 m2

Popis

Tento dvoupodlažní penthouse s dvěma ložnicemi na exkluzivní Zlaté míli v Marbelle nabízí vrchol středomořského luxusu. Nachází se v nádherném komplexu s 25 000 m2 upravených zahrad a bazénů a byt nabízí nádherný výhled až k Středozemnímu moři. S pouhými třemi zbývajícími nemovitostmi v tomto žádaném vývoji stojí tento penthouse jako nutné vidět, domov vysoce specifikované nabízející prvotřídní vlastnosti, včetně koupelen s mramorovými doplňky, inteligentními koupelnami s hydro-masážními vanami a podlahovým vytápěním.

Moderní kuchyně je plně vybavena a rezidence se může pochlubit klimatizací Daikin teplého/studeného vzduchu a dřevěnými pracemi z ošetřeného dřeva Iroco. Dalšími vrcholy jsou soukromý jacuzzi na balkonu, střešní zahrada a dvě bezpečná garážová stání. Toto uzavřené společenství zajišťuje maximální bezpečnost díky 24hodinovému dohledu, což z něj činí vrchol bydlení v Marbelle.

Nachází se pouhých 800 metrů od pláže a pár minut od Puerto Banus a centra města Marbella, nemovitost nabízí snadný přístup k osmi populárním golfovým hřištím v Golfovém údolí Nueva Andalucia. S jeho vynikající polohou a omezenou dostupností je tato nemovitost vysoce doporučena k prohlídce.

Oblíbené

Ref: 232434

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2
Luxusní
€ 2.500.000

Moderní Duplex Penthouse, Marbella

3
4
172 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar