Výsledky vyhledávání

Duplex Penthouse, Marbella

€ 2.150.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 459 m2

Popis

Krásný mezonetový penthouse v přední linii pláže v jednom z nejlepších plážových letovisek v Marbelle. Navrhl jej renomovaný architekt Melvin Villarroel a nachází se v La Reserva de Los Monteros, východně od města Marbella.
Urbanizace se nachází přímo na jedné z nejlepších písečných pláží v Marbelle a disponuje více než 10 000 m2 subtropických zahrad, které jsou plně oplocené a monitorované 24hodinovou ostrahou. Součástí komunity je posilovna, dvě sauny a vyhřívaný krytý bazén.

Tato úžasná nemovitost postavená ve dvou podlažích s panoramatickým výhledem na moře a pláž má tři velkorysé ložnice a velmi velké terasy. Horní patro je celé vyhrazeno hlavní ložnici, která má dvě terasy a odpočinkovou zónu s vestavěným grilem a zábavním zařízením.
Kvalita povrchových úprav v La Morera Playa je na výjimečné úrovni. Vysoce kvalitní stavební specifikace včetně krémových mramorových podlah, podlahového vytápění a koupelen z travertinového mramoru. Ke každé nemovitosti náleží dvojgarážové stání a úložný prostor.

Oblíbené

Ref: 231909

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Developerský Projekt
Od € 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar