Výsledky vyhledávání

Duplex Penthouse New Golden Mile, Estepona

€ 1.995.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 163 m2

Popis

Tento jedinečný mezonetový penthouse se 3 ložnicemi a 2 koupelnami orientovaný na jihozápad se nachází v jedné z nejznámějších plážových zástaveb na Nové zlaté míli mezi San Pedrem a Esteponou. Byl přestavěn podle nejvyšších standardů a nabízí vám fantastický výhled na Středozemní moře, Afriku a Gibraltar.

Prostorný obývací pokoj se skládá z obývací části, jídelny a zcela nové otevřené kuchyně, která je vybavena špičkovými německými spotřebiči. Moderní design interiéru zahrnuje mnoho luxusních doplňků, jako je elektrický krb, zvukový systém Bang & Olufsen a na míru vyrobené šatní skříně. Světlá hlavní ložnice ve druhém patře zajišťuje majitelům soukromí a na rozlehlé terase se nacházejí chilloutové zóny pro relaxaci.

Komunita Cabo Bermeja je všeobecně proslulá svým pětihvězdičkovým zázemím včetně nepřetržité ostrahy, dokonale udržovaných tropických zahrad, 2 venkovních komunitních bazénů s vodopády, umělých jezírek, posilovny, sauny a přímého přístupu na pláž a pobřežní stezku. V pěší vzdálenosti se nachází několik krásných restaurací a pětihvězdičkové hotely Las Dunas a Ikos Resorts. K nemovitosti patří dvě parkovací místa a dva sklepy.

Oblíbené

Ref: 231930

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar