Výsledky vyhledávání

Duplex Penthouse Nueva Andalucia, Marbella

€ 965.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 4 L.
  • 2 K.
  • 255 m2

Popis

Vynikající mezonetový penthouse se čtyřmi ložnicemi v nejlepší lokalitě Nueva Andalucia v Marbelle. Tato nemovitost je ve spolupráci s žádanou komunitou La Maestranza, která umožňuje tomuto domu přesně stejné výhody, jako byste žili naproti ulici; s 24hodinovou ochranou a ve fantastické lokalitě v blízkosti pláže, obchodů a veškeré místní občanské vybavenosti.

Nemovitost byla kompletně zrekonstruována ve skandinávském a minimalistickém stylu v celém objektu. Na vstupní úrovni máte prostorný otevřený obývací a jídelní prostor; plně vybavenou otevřenou kuchyň; prádelnu/WC; dvě ložnice pro hosty; koupelnu pro hosty; a přístup na dvě terasy, z nichž jedna má venkovní sprchu, vířivku a obývací prostor ideální místo pro stolování pod širým nebem nebo zábavu. Ve druhém patře se nachází hlavní ložnice s vlastní terasou, ložnice pro hosty a společná koupelna. K dalším prvkům patří klimatizace s teplou a studenou vodou, soukromé podzemní parkoviště v La Maestranza a vestavěné skříně v celém bytě.

Fantastická nemovitost pro celoroční bydlení nebo investiční příležitost k pronájmu.

Oblíbené

Ref: 234000

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar