Výsledky vyhledávání

Duplex Penthouse – Puerto Banus, Marbella

€ 999.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 2 Lož.
  • 2 Kou.
  • 152 m2

Popis

Vstupte do tohoto kompletně zrekonstruovaného duplexního penthouse, moderního útočiště v prime lokaci Puerto Banus. Obklopen přirozeným světlem a nadčasovou elegancí, dům nabízí ultramoderní kuchyň kompletně vybavenou pracovními deskami Silestone a spotřebiči Siemens. Nádherná terasa a rozsáhlá okna nabízejí nepřerušený výhled na moře, což z něj činí dokonalé útočiště od každodenního života.

Spodní patro slouží jako soukromé útočiště, s hlavní ložnicí s luxusní en-suite koupelnou navrženou pro hýčkání. Hostovská ložnice, stejně stylová a kompletně s podlahovým vytápěním, nabízí relaxační atmosféru. Oba pokoje se mohou pochlubit prostorným šatním prostorem, což zdůrazňuje důraz domu na pohodlí a kvalitu.

Nachází se pouze krátkou procházkou od šik kaváren, restaurací a živého přístavu, tento penthouse zachycuje podstatu slunce, moře a bezstarostného života. Má vše, co byste mohli požadovat, včetně blízkosti k místním vybavenostem a pláži. Nezmeškejte možnost prožít tento pobřežní skvost.

Oblíbené

Ref: 232705

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2
Luxusní
€ 2.500.000

Moderní Duplex Penthouse, Marbella

3
4
172 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar