Výsledky vyhledávání

Duplex Penthouse Velaya, Estepona

€ 1.900.000

Ref: 231371

Přehled

  • Updated On:
  • 2 října, 2023
  • 3 Lož.
  • 4 Kou.
  • 349 m2

Popis

Velaya je jednou z exkluzivních novinek, která byla v posledních letech postavena na Nové zlaté míli. Projekt moderního butiku byl nedávno dokončen a má ideální polohu mezi Esteponou a luxusním přístavem Puerto Banus. K vybavení patří vyhřívaný nekonečný bazén, posilovna a soukromý tenisový kurt a kurt na paddle tenis.

Tento exkluzivní penthouse jako jedna z nejlepších jednotek ve Velaya nabízí 3 ložnice na dvou podlažích. Z obou teras si můžete vychutnat nádherný výhled na moře na Gibraltar a pohoří Atlas v Maroku. S téměř 200 m obytné plochy a přes 150 m terasy si užijete vysokou úroveň soukromí a prostoru pro celou rodinu.

V horním patře je hlavní ložnice s vlastní koupelnou a také velká terasa s fantastickým výhledem na moře. Ve spodní úrovni jsou další dvě ložnice s šatnami a en-suite koupelnami, toaleta pro hosty a pracovna, kterou lze případně využít jako další ložnici. Světlý obývací prostor s otevřenou luxusní kuchyní a samostatnou prádelnou vede na hlavní terasu. Na přání zde může být instalován soukromý bazén.

Přímý přístup na pláž také nabízí četné možnosti pro aktivní den: oblíbená plážová restaurace „El Velerin“ je jen kousek pěšky. Plážový klub Grupo Pach, který je v současné době ve výstavbě, s exkluzivními restauracemi, obchody a rekreačními zařízeními je také jen pár minut odtud a bude letos dokončen.

Tento mezonetový penthouse je ideální pro všechny, kteří sní o druhém domově u moře a zároveň oceňují vysokou životní úroveň a nejlepší spojení s Marbellou a Esteponou. Ale největší luxus ze všech: Nerušený výhled na Středozemní moře a jedinečný středomořský životní styl!

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 493.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luxusní
€ 1.990.000

Moderní Dům u Pláže v Esteponě

4
3
249 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar