Výsledky vyhledávání

Eden, Mijas

Od € 585.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 160 m2

Popis

Eden Resort & Club je unikátní výstavbou exkluzivních řadových domů se třemi a čtyřmi ložnicemi, které se mohou pochlubit nádherným výhledem na moře, moderním architektonickým stylem a nejnovějšími domácími technologiemi. Tyto luxusní nemovitosti nabízejí dobře rozvržené vnitřní prostory, kde se obývací část, jídelní kout a plně vybavená kuchyň se snídaňovým barem mísí do obytného prostoru, který maximalizuje výhled z nadměrně velkých trojitých dveří a oken. Spojení mezi vnějším a vnitřním prostorem je bezproblémové s velkorysými krytými a nekrytými terasami, které jsou dokonalým místem k odpočinku a kochání se výhledem na golfové hřiště nebo jihozápadní pobřeží Středozemního moře.

Každá z rezidencí je dokončena ve velmi vysokém standardu, který se hodí k nemovitosti tohoto kalibru, s porcelánovými podlahami a neutrálními tóny a texturami, které umožňují majiteli přizpůsobit prostor tak, aby vytvořil dokonalé životní prostředí. Prostorné ložnice těží z vestavěných skříní a hlavní apartmá se může pochlubit šatnou a krásnou koupelnou. Venkovní upravené zahrady obklopují soukromý bazén v některých nemovitostech – místo, kde se můžete zchladit po hře tenisu nebo dni na golfovém hřišti.

Tento exkluzivní resort ve stylu komplexu se může pochlubit vším, co potřebujete k vytvoření luxusního životního stylu na pobřeží Costa del Sol s nejmodernějším sportovním klubem, který nabízí vybrané fitness, wellness a společenské prostory, které si můžete užít. Strávte čas ve fantastickém klimatu s přáteli a rodinou u jednoho z bazénů nebo se projděte dolů na krásnou pláž a pozorujte západ slunce.

Výhod vlastnictví nemovitosti v Eden Resort & Club je mnoho a patří mezi ně prvotřídní concierge služba, která vám pomůže se všemi aspekty služeb, které byste mohli potřebovat, od rezervací golfu a restaurací až po donášky domů. Majitelé služeb concierge obdrží také členskou rezidentní kartu, která nabízí slevy ve vybraných restauracích, plážových klubech a lázních nacházejících se v této privilegované oblasti na pobřeží Costa del Sol.

Tento skutečně jedinečný projekt je stylový a esteticky příjemný a zapadá do přirozeného prostředí. Eden Resort & Club je andaluský ráj, kde si rodina a přátelé mohou společně odpočinout a pobavit se a užít si nádherný výhled na moře a golf. Perfektní jako váš zbrusu nový luxusní dům nebo prázdninový dům na pobřeží Costa del Sol. Eden Resort & Club je váš osobní ráj na skvělém místě.

Oblíbené

Ref: 231457

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 389.000

Alya Mijas, Mijas

4
145 m2
Developerský Projekt
Od € 1.190.000

Higueron Collection, Mijas

4
2
170 m2
Developerský Projekt
Od € 578.000

Elysea Suites, Mijas

3
2
110 m2
Developerský Projekt
Od € 360.000

Calanova Collection, Mijas

3
2
105 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar