Výsledky vyhledávání

Elegance ve Finca Cortesin, Casares

€ 5.200.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 4 L.
  • 5 K.
  • 619 m2

Popis

Ukrytá mezi Středozemním mořem a malebnou vesnicí Casares, tato úchvatná vila ve vysoce ceněném letovisku Finca Cortesin nabízí nepřekonatelný luxus. Navržená renomovaným architektem, tato rezidence spojuje špičkový design s přírodními prvky jako jsou sklo, kámen a dřevo. S výhledem na mistrovské golfové hřiště vila poskytuje dechberoucí výhledy ze své vyvýšené pozice, která zahrnuje společnou zahradu a nekonečný bazén.

Tento 4-ložnicový, 5-koupelnový skvost se vyznačuje moderním designem, který vyzařuje luxus v každém detailu. Na ploše 619 m2, rozložené přes tři úrovně, nabízí 215 m2 teras s panoramatickými výhledy na bazén, golfové hřiště a Středozemní moře. Mezi pozoruhodné prvky patří energeticky účinná klimatizace, podlahové topení a alarmový systém s biometrickým rozpoznáním otisků prstů, doplněný 24hodinovou ostrahou.

Jako jedna z pouhých šesti exkluzivních nemovitostí majitelé těží z unikátních výhod, jako je členství v golfovém klubu a kompletní concierge služby od oslavovaného Hotelu Finca Cortesin. Proslulý vynikajícími službami a gastronomií, řadí se mezi 50 nejlepších mezinárodních letovisek na světě. S nepřekonatelným klimatem jižního Španělska a přírodními krásami je tato vila prvotřídní investicí do nejlepšího středomořského života.

Oblíbené

Ref: 232196

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Luxusní
Luxusní
€ 6.000.000

Luxusní Golfová Vila, Casares

4
5
552 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar