Výsledky vyhledávání

Elegantní 3-Pokojový Penthouse v Cataleya, Estepona

€ 995.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 134 m2

Popis

Poznejte vrchol luxusu v tomto 3-pokojovém penthousu situovaném v nádherném Cataleya. Obklopený golfovými ráji Atalaya, Campanario a El Paraiso, tato nemovitost nabízí nepřekonatelný zážitek z bydlení. Grandiózní obývací prostor s okny od podlahy ke stropu předvádí elegantní dekor a vede na prostorný balkon a solárium s okouzlujícím výhledem na západ slunce.

Stav-of-the-art kuchyně je sen pro kulinářské nadšence, vybavený high-end spotřebiči. Hlavní ložnice je svatyní luxusu s vlastní koupelnou, která obsahuje procházkovou sprchu a mramorové akcenty. Dobře udržované zahrady, impozantní bazén a moderní venkovní tělocvična přidávají k půvabu. Tento penthouse má také tři parkovací místa a úložný prostor, ztělesňující sofistikovanost a eleganci v každém detailu. Rezidenti mohou vychutnat výhled na hory, moderní styl, blízkost golfových hřišť a pohodlí blízkých zařízení v uzavřené a bezpečné komunitě.

Oblíbené

Ref: 255039

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar