Výsledky vyhledávání

Elegantní Vila, Marbella

€ 3.995.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 350 m2

Popis

Tento elegantní 4-lůžkový dům v srdci Golfového údolí Nueva Andalucia byl kompletně renovován. Rozprostírá se na ploše 350 m2 a třech podlažích. Vila nabízí nádherný otevřený životní prostor s plně vybavenou světlou kuchyní, stylovým obývacím pokojem, kinem a prosklenou terasou s výhledem na horu La Concha. Zahrada s bazénem a originální relaxační zónou je jako stvořená pro odpočinek.

Interiér je prosvětlen přirozeným světlem a jídelní prostor vede k venkovnímu grilu a kuchyni, kryté atraktivní plachtovou stínící plachtou. Jeden z unikátních prvků je relaxační zóna, která je součástí schodů vedoucích k bazénu. Osázená nádherným osvětlením, vila je ideálním místem k pozorování zapadajícího slunce.

Vila splňuje vysoké stavební normy, je vybavena klimatizací, podlahovým vytápěním, kvalitními vestavěnými skříněmi a moderními koupelnami. Kompletně vybavená garáží a technickými místnostmi, tato vila je vrcholem moderního středomořského života v Marbelle, v blízkosti několika golfových hřišť, sportovních zařízení, restaurací a barů, a pouhých 5 minut jízdy od pláže a Puerto Banus.

Oblíbené

Ref: 232002

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar