Výsledky vyhledávání

Elysium Golf, Mijas Costa

€ 895.000

Ref: 231550

Přehled

  • Updated On:
  • 2 října, 2023
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.

Popis

Elysium Golf nabízí pouhých 15 exkluzivních vil s maximálním důrazem na detail a kvalitu. Každá vila má přes 300 m², soukromý nekonečný bazén, rozsáhlé terasy a veškeré luxusní vybavení, včetně podlahového vytápění a lázní. Domy jsou navrženy tak, aby spojovaly elegantní interiér s harmonií okolní přírody, a mají možnost individuálního přizpůsobení podle preferencí budoucích majitelů.

Tento rezidenční komplex se nachází v idylickém prostředí jižní Andalusie, poblíž golfového resortu La Cala. Obyvatelé mohou využít čtyř vyhlášených restaurací a barů, lázně a dalších služeb. Prostředí je rájem pro golfisty, s třemi předními golfovými hřišti v Evropě, integrovanými do nádherného přírodního parku Sierra de Mijas.

Strategická poloha Elysium Golf je dalším z jeho trumfů. Komplex je situován pouhých 10 minut od pláží Costa del Sol, 20 minut od Marbelly a 30 minut od mezinárodního letiště Malaga, což zajišťuje snadný přístup k širokému spektru aktivit a služeb.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Na prodej
Doporučená
Doporučená
Developerský Projekt
€ 895.000

ALTOS DE CAMPO MIJAS, Mijas

5
4
350 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar