Výsledky vyhledávání

Emerald Greens, San Roque

Od € 360.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 90 m2

Popis

Emerald Greens je exkluzivní rezidenční projekt s novými apartmány a penthousy se 2 a 3 ložnicemi v moderním středomořském stylu, který se nachází v srdci známého letoviska San Roque Club.

Tento rezidenční projekt zahrnuje 80 bytů v 10 třípatrových budovách, rozmístěných ve třech fázích, které obklopují 3 společné bazény. Každá budova má 8 prostorných apartmánů na třech podlažích (přízemí, první a penthouse), dva z nich mají 2 ložnice a zbytek má 3 ložnice a 2 koupelny.

Podzemní parkovací stání a sklad v ceně.

Interiér domů je založen na otevřeném plánu a celkovém konceptu bydlení, upřednostňuje prostorný obývací pokoj, který vede na velkou otevřenou terasu, obě plně integrované do okolních kukuřičných dubových luk a využívající převážně jižní stranu a výhled na golfové hřiště a moře.

Domy budou připraveny k nastěhování s vysoce kvalitní povrchovou úpravou, velkoformátovou dlažbou, velkými okny, vybavenou kuchyní se spotřebiči, světelnými balíčky v každém pokoji a klimatizací a dalšími výhodami. Domy mají nejúčinnější tepelnou a zvukovou izolaci dostupnou na trhu (Energetický certifikát: B).

Areál bude mít velkou volnočasovou plochu pro komunální využití o velikosti přibližně tří fotbalových hřišť a na kukuřičných dubových loukách chodníky a lavičky k sezení atd.

Projekt již má stavební povolení a byla zahájena výstavba první fáze 24 domů a společného bazénu.

Výstavba pokrývá pouze 30 % pozemku, zbytek tvoří velká soukromá zahrada pro majitele nemovitostí, kde byla plně respektována rozmanitost dřevin a ve výsledku byla zachována původní krása, která oblast charakterizuje.

Oblíbené

Ref: 231464

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 471.000

Adel San Roque, San Roque

4
3
160 m2
Developerský Projekt
Od € 795.000

Sphere, Sotogrande

3
2
130 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar