Výsledky vyhledávání

Epic Marbella Apartments by Fendi

Od € 4.500.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 440 m2

Popis

Vítejte v EPIC Marbella, prohlášení o nejvyšším luxusu a prvních luxusních značkových rezidencích na pobřeží Costa del Sol. Tento developerský projekt, který spojuje DNA ikonické módní značky se super prvotřídními vlastnostmi, nově definuje luxusní bydlení. EPIC Marbella se nachází v srdci Zlaté míle v Marbelle a nabízí bydlení ve stylu resortu s kompletními službami a prvotřídním vybavením uprostřed krásně upravených zahrad, to vše poháněné značkou světové třídy.

Tento projekt je ve Španělsku průkopnickým konceptem, který vnáší podstatu značky do každého prvku designu rezidencí, přináší majitelům novou úroveň exkluzivity a jedinečný zážitek. Marbella se svým celoročně teplým, slunečným středomořským klimatem, kulturou, kuchyní a venkovními aktivitami je jedním z nejlepších míst k životu na světě.

Umístění EPIC Marbella je velmi žádané, poskytuje bezpečnost, klid a soukromí v blízkosti mnoha špičkových zařízení Marbelly, včetně prestižních mezinárodních škol, lékařských klinik, golfových hřišť, restaurací, uměleckých galerií, přístavů a plážových klubů. Projekt je také dobře napojen, na letiště Malaga je to pouhých 40 minut jízdy.

EPIC Marbella nabízí tři typy domů: Garden Residence, Grand Penthouse a Sky Villa, z nichž každý zaručuje pohodlí, flexibilitu a nejvyšší kvalitu provedení. Rezidence se pohybují od 400 m2 do 1 000 m2, s 3-5 ložnicemi, všechny s vlastním sociálním zařízením a 2-4 parkovacími místy v rezidenci. Mají také rozsáhlé otevřené a kryté terasy, prvotřídní vybavení, včetně vnitřního sportovního prostoru, elitních lázní a vlastní restaurace. Penthousy zahrnují soukromé střešní bazény a sluneční terasu z přírodního dřeva.

Rezidence jsou postaveny s DNA ikonické značky a nabízejí více než vysoce kvalitní domov se službami v resortním stylu. Jsou navrženy s vysoce kvalitním mramorovým obkladem, mramorovou podlahou, přírodní dubovou plovoucí podlahou, velkými celoplošnými okny, přímým i nepřímým LED osvětlením interiéru, kuchyňskou instalací Fendi Cucine, sanitami Dornbracht, soukromými nekonečnými bazény v Grand Penthouses a Sky Villas a další.

EPIC Marbella se nachází mezi velkými, dokonale upravenými zahradami s několika společnými bazény, venkovním posezením a místy ke cvičení. Mezi rekreační zařízení patří krásně navržené lázeňské a wellness centrum, víceúčelový krytý sportovní prostor s profesionálním basketbalovým hřištěm, golfovým simulátorem a nejnovějším vybavením Technogym. Toto prvotřídní vybavení přináší obyvatelům EPIC nové zážitky a optimální kvalitu života.

Díky důrazu na detail, dokonalým povrchovým úpravám a vynikající kvalitě posouvá EPIC Marbella luxusní bydlení na novou úroveň, ztělesňuje podstatu značky a nabízí privilegia, která jsou k dispozici jen několika málo lidem.

Oblíbené

Ref: 231373

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Developerský Projekt
Od € 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar