Výsledky vyhledávání

Exkluzivní Penthouse v Emare, Estepona

€ 8.000.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 4 L.
  • 5 K.
  • 674 m2

Popis

Emare se nachází na pozemku o rozloze téměř 20 000 m² a představuje soukromý rezidenční areál s bezpečnostním vstupem, který slouží jak pěším, tak vozidlům. Tento komplex zahrnuje šest exkluzivních bloků se třemi patry, vyznačujících se moderním a elegantním designem. Obyvatelé mají soukromý pěší přístup na pláž s kontrolou otisků prstů.

Okolí rezidence zdobí impozantní zahrady, které kombinují moderní styl s mediteránní esencí, vytvářející zelený prostor mezi rezidencí a mořem. Významnou součástí je inovativní vyhřívaný venkovní bazén s chlorací solí, přetékavým designem a zónami pro „infinity“ a „Bajo Shelf“ zážitky.

Tento spektakulární penthouse obsahuje hala, toaleta pro hosty, plně vybavená americká kuchyň s prvotřídním nábytkem a spotřebiči, prostorný obývací pokoj s jídelnou a přístupem na panoramatickou terasu. K dispozici jsou čtyři ložnice se samostatnými koupelnami a detailně vybavenými šatnami, přístupné soukromým výtahem. V nižší úrovni se nachází skladovací prostor se stejnými dokončovacími pracemi jako v domě, adaptovatelný pro různé potřeby, včetně toalety a prádelny.

Nemovitost má 359 m² zastavěné plochy a 350 m² terasy, což celkem činí 813m² včetně všech příplatků. Penthouse má také vlastní výtah pro snadný přístup do solární oblasti s ohromujícím výhledem. Je vybaven systémem domácí automatizace pro ovládání klimatizace, přístupu a zvukového systému, které lze ovládat z obývacího pokoje nebo jakéhokoli mobilního zařízení. Každý detail v tomto penthouse byl pečlivě zpracován pro optimální kvalitu a pohodlí. Penthouse je ideálně umístěn na nábřeží s přímým přístupem na pláž.

Oblíbené

Ref: 256566

Video

video image

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar