Výsledky vyhledávání

Exkluzivní Vila u Pláže, Marbella

€ 4.950.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 5 L.
  • 5 K.
  • 479 m2

Popis

Nabízíme vám jedinečnou možnost koupě luxusní moderní vily v urbanizaci Los Monteros Playa, pouhých 70 metrů od pláže. Tato impozantní nemovitost s 5 ložnicemi a 5,5 koupelnami právě prošla komplexní rekonstrukcí. Vila disponuje otevřenými obytnými prostorami, vynikající moderní kuchyní s ostrovem a příjemnou terasou s přístupem k bazénu. V prvním patře se nachází ohromující hlavní ložnice s privátním krbem, šatnou a luxusní koupelnou, odkud vedou dveře na prostorné terasy s výhledem na zahradu a bazén.

Další tři ložnice v prvním patře mají vlastní koupelny a přístup na terasu. Čtvrtá ložnice se nachází v přízemí s výhledem na přední zahradu. K vile náleží také vyhřívaný bazén (15 x 5) s vodopádem a vířivkou, střešní terasa s panoramatickým výhledem na moře a hory, a skvělá dostupnost do centra Marbelly nebo Puerto Banus. Nedaleko se nachází i pětihvězdičkový hotel Los Monteros a plážový klub Le Cabane, stejně jako několik golfových hřišť a mezinárodní školy.

Oblíbené

Ref: 231942

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní
U pláže

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar