Výsledky vyhledávání

Exluzivní Vila Los Flamingos, Benahavis

€ 3.395.000

Přehled

  • Updated On:
  • 6 října, 2023
  • 6 L.
  • 3 K.
  • 533 m2

Popis

Tato luxusní vila se nachází na pozemku o rozloze 2122 m2 ve výhradní oblasti Los Flamingos Resort, Benahavis, a nabízí dechberoucí výhledy na krajinu, hory a Středozemní moře. Směřující na jihozápad, nemovitost se pyšní nekonečným bazénem a je jedinečně situována jako prostorná rohová nemovitost. Hlavní obytný prostor je promyšleně rozdělen, s posuvnými dveřmi a velkými okny, které zdůrazňují panoramatické výhledy.

Uvnitř vila vyzařuje sofistikovanost s tmavou mramorovou podlahou v celém objektu, včetně plně vybavené, vysoce kvalitní kuchyně. Mramorové téma se rozšiřuje do moderních koupelen a jedinečného schodiště na chodbě. S pěti ložnicemi s vlastní koupelnou – každá vybavena kvalitními skříněmi a nádhernými výhledy – vila pohodlně pojme až 10 osob.

Rezidence je vybavena klimatizací, podlahovým vytápěním a garáží pro tři auta. Oblast Los Flamingos Resort je oázou luxusu, s vrcholným golfovým hřištěm a 6-hvězdičkovým hotelem Villa Padierna. Pohodlně situován blízko pláže, restaurací, obchodů a dalších vybaveností, je to idylické místo pro rafinovaný život.

Oblíbené

Ref: 233414

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar