Výsledky vyhledávání

Green Golf, Estepona

€ 348.000

Ref: 231460

Přehled

  • Updated On:
  • 16 ledna, 2024
  • 3 Lož.
  • 3 Kou.
  • 140 m2

Popis

Green Golf má panoramatický výhled na golfové hřiště a moře. Domy mají dostatek přirozeného světla, protože jsou orientovány na jih nebo jihozápad.

48 domů se 3 ložnicemi, 3 koupelnami a velkými terasami. Soukromá uzavřená komunita se společnými zahradami a bazény. Rezidenční zástavba a golfové hřiště jsou dokonale začleněny do prostředí a jsou obklopeny velkolepou scenérií.

Green Golf vyniká vysoce kvalitní konstrukcí spolu s použitými luxusními materiály a sofistikovaným designem a povrchovými úpravami.

Třetí fáze prodeje: 21 domů na 3 podlažích se 3 ložnicemi, otevřeným obývacím pokojem s integrovanou kuchyní, 2 koupelnami a 1 toaletou. Soukromý rezidenční komplex se společnými zahradami a bazény. Vysoce kvalitní povrchové úpravy v souladu s evropskými stavebními normami. Všechny domy mají nádherný panoramatický výhled na golfové hřiště, pobřeží a hory. Velké terasy orientované na jih. Soukromý podzemní sklep s prostorem pro vozidlo a sklad. Solární panely, tepelná izolace a zvuková izolace, přirozený systém větrání. Speciální privilegia v Estepona Golf na všechna zařízení a služby.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 489.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luxusní
€ 1.990.000

Moderní Dům u Pláže v Esteponě

4
3
249 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar