Výsledky vyhledávání

Ground Floor Apartment New Golden Mile, Estepona

€ 1.450.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 146 m2

Popis

Tento kompletně zrekonstruovaný přízemní apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází v první linii luxusního komplexu na Nové zlaté míli mezi Marbellou a Esteponou. Byt má moderní interiér s otevřenou designovou kuchyní s nejlepšími německými spotřebiči a velmi prostorný obývací pokoj a jídelnu. Působivý interiér je vybaven mnoha luxusními detaily, jako jsou na míru vyrobené šatní skříně, elektrický krb a zvukový systém Bang & Olufsen. Nádherná terasa umožňuje snadný přístup ke společným bazénům a vybízí k užívání svěžích zahrad této špičkové komunity.

Torre Bermeja je uzavřený komplex s nepřetržitou ostrahou, který je známý svými vzrostlými upravenými zahradami a úžasným „pětihvězdičkovým“ vybavením, jako jsou 2 venkovní bazény, 2 posilovny, krytý bazén a 2 sauny. Má snadný přístup na pláž a promenádu a v pěší vzdálenosti se nachází několik úžasných restaurací. K apartmánu náleží podzemní parkoviště a úložný prostor.

Oblíbené

Ref: 231929

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar