Výsledky vyhledávání

IDILIA MARE, Rincon de la Victoria

€ 220.000

Ref: 231679

Přehled

  • Updated On:
  • 11 října, 2023
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.

Popis

Tento rezidenční komplex se nachází v idylické lokalitě nedaleko pláže a nabízí vysokou kvalitu života v mimořádném prostředí s nejlepším klimatem v Evropě. Pouhých pět minut od Středozemního moře a zavedených urbanizovaných oblastí, komplex nabízí komfort veškerých potřebných služeb i klid pobřežního prostředí. V blízkosti je i prestižní golfové hřiště s 18 jamkami a výborná dopravní dostupnost, včetně rychlého spojení na dálnice A-7 a N-340a, což umožňuje dostat se za 30 minut do Malagy, na letiště nebo na vlakovou stanici AVE.

Komunitní zařízení jsou navržena tak, aby vám umožnila odpočinout si a relaxovat. K dispozici jsou bazény pro dospělé i děti, stejně jako prostorné komunitní zahrady. Navíc je komplex navržen s minimálním dopadem na stávající topografii a s respektem k zeleným plochám, včetně efektivního využití přírodních zdrojů a energetických úspor.

Je třeba poznamenat, že zobrazené obrázky jsou co nejpřesnější aproximací finálního projektu. Mějte na paměti, že mohou nastat právně nebo technicky odůvodněné úpravy, které však nezmění podstatu a/nebo kvalitu použitých materiálů.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

ZAVOLEJTE NÁM DNES |
+420 724 296 929

Odpověď můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

CHCETE BÝT NAPŘED?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 4.250.000

Towers, Malaga

4
4
284 m2
Developerský Projekt

DALŠÍ

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar