Výsledky vyhledávání

Idilia Mare, Rincon de la Victoria

Od € 610.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 2 L.
  • 3 K.

Popis

Tento rezidenční komplex se nachází v idylické lokalitě nedaleko pláže a nabízí vysokou kvalitu života v mimořádném prostředí s nejlepším klimatem v Evropě. Pouhých pět minut od Středozemního moře a zavedených urbanizovaných oblastí, komplex nabízí komfort veškerých potřebných služeb i klid pobřežního prostředí. V blízkosti je i prestižní golfové hřiště s 18 jamkami a výborná dopravní dostupnost, včetně rychlého spojení na dálnice A-7 a N-340a, což umožňuje dostat se za 30 minut do Malagy, na letiště nebo na vlakovou stanici AVE.

Komunitní zařízení jsou navržena tak, aby vám umožnila odpočinout si a relaxovat. K dispozici jsou bazény pro dospělé i děti, stejně jako prostorné komunitní zahrady. Navíc je komplex navržen s minimálním dopadem na stávající topografii a s respektem k zeleným plochám, včetně efektivního využití přírodních zdrojů a energetických úspor.

Je třeba poznamenat, že zobrazené obrázky jsou co nejpřesnější aproximací finálního projektu. Mějte na paměti, že mohou nastat právně nebo technicky odůvodněné úpravy, které však nezmění podstatu a/nebo kvalitu použitých materiálů.

Oblíbené

Ref: 231679

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Od € 1.600.000

Malaga Towers, Malaga

4
4
284 m2
Developerský Projekt
Od € 385.000

Martiricos La Roca, Malaga

2
2
60 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar